LeftHand dla Biur Rachunkowych

Profesjonalne programy księgowe dla Biur Rachunkowych:

  • Możliwość obsługi dowolnej liczby klientów.
  • Możliwość pracy na dowolnej liczbie stanowisk bez dopłat.
  • Dostępna sprzedaż ratalna.
  • Dostępny Leasing programów LeftHand.

biura

LeftHand Pełna Księgowość – program księgowy dla Biura Rachunkowego

To program finansowo-księgowy dla biur rachunkowych rozliczający firmy i organizacje na  pełnych księgach handlowych (pełna księgowość). Pozwala na obsługę dowolnej liczby klientów na dowolnej liczbie stanowisk. Posiada moduły kadry i płace, kasę i bank, e-Deklaracje, obsługuje JPK, sprzedaż,  automatyczne importowanie i księgowanie wyciągów bankowych, importowanie sprzedaży i kosztów z dowolnego programu, eksporty danych, faktury seryjne i abonamentowe,  automatyczne dekretowanie dokumentów księgowych, seryjne dokumenty, środki trwałe i wiele innych.

   pobrane     ceny     instrukcja     pobrane (1)     pobrane (2)     pobrane (4)

Pakiet „Kompleksowe biuro rachunkowe”: Pełna Księgowość + Księga Przychodów i Rozchodów Programy księgowe dla Biura Rachunkowego

To pakiet programów finansowo-księgowych dla biur rachunkowych rozliczający firmy w oparciu o pełne księgi handlowe (pełna księgowość) oraz książkę przychodów i rozchodów a także ryczałt. Pozwala na obsługę dowolnej liczby klientów na dowolnej liczbie stanowisk. Zawiera moduły sprzedażowe, kadry i płace, kasę i bank, e-Deklaracje,  JPK, automatyczne importowanie i księgowanie wyciągów bankowych, importowanie sprzedaży i kosztów z dowolnego programu, eksport danych, faktury seryjne i abonamentowe, automatyczne dekretowanie dokumentów księgowych, seryjne dokumenty, środki trwałe i wiele innych.

   pobrane     ceny     instrukcja     pobrane (1)     pobrane (2)     pobrane (4)

Księga przychodów i rozchodów dla Biura Rachunkowego

To program dla biur rachunkowych obsługujących firmy rozliczające się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów oraz ryczałt. Pozwala na obsługę dowolnej liczby klientów na dowolnej liczbie stanowisk. Wyposażony jest  w moduły sprzedażowe, magazynowe, płacowe, kasę  i bank, importowanie sprzedaży i kosztów z dowolnego programu, eksport danych, faktury seryjne i abonamentowe, automatyczne wypełnianie deklaracji podatkowych, e-Deklaracje, obsługa JPK, zbiór raportów księgowych i wiele innych.

 pobrane     ceny     instrukcja     pobrane (1)     pobrane (2)     pobrane (4)

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programów księgowych dla biur rachunkowych to wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

 

%d blogerów lubi to: