Oprogramowanie księgowe LeftHand jest jednym z najczęściej wybieranych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych. W marcu do grona naszych klientów dołączyła Fundacja Mały Dom Kultury z Poznania.

Organizacja zakupiła licencję do programu LeftHand Pełna Księgowość wraz z rocznymi abonamentami na aktualizacje i wsparcie techniczne.

Dziękujemy za wybór LeftHand!


O Fundacji:

Fundacja Mały Dom Kultury, mając na uwadze szerzenie szeroko pojętej kultury i sztuki, organizuje szereg projektów poczynając od cyklu koncertów muzyki improwizowanej (Nowy Wiek Awangardy), przez cykl projekcji światowej sławy dzieł operowych (Opera Omnia) po warsztaty dla dzieci (Zakamarki Małego Domu Kultury). Przez ogromną różnorodność projektów organizacja ma nadzieję trafić z ofertą kulturalną do możliwie szerokiego i różnorodnego grona odbiorców. Ich dotychczasowe doświadczenia z projektami artystyczno-kulturalnymi umożliwiają zapewnienie rozrywki na najwyższym poziomie, a także przemycenie przy okazji projektów nieco szerszej informacji o muzyce improwizowanej, klasycznej czy też zachęcenie dzieci do sięgania po książkę. 

ngo

Reklamy