ADRESACI SZKOLENIA

Od 1 października sprawozdania finansowe muszą być sporządzane w formie elektronicznej. Dlatego warto dowiedzieć się więcej na ich temat. Szkolenie skierowane jest do osób księgujących zarówno w firmach, biurach rachunkowych jak i organizacjach pozarządowych.


OPIS SZKOLENIA

Szkolenie będzie poświęcone teoretycznym i praktycznym aspektom sporządzania oraz wysyłki e-sprawozdań.


FORMA SZKOLENIA

Szkolenie jest internetowe. Odbywa się w formie transmisji na żywo w zamkniętej i ograniczonej grupie uczestników. Prowadzenie szkolenia w niewielkiej grupie uczestników pozwala na przygotowanie go pod kątem ich potrzeb, a także daje możliwość odpowiedzi na wszelkie pytania pojawiające się w trakcie jego trwania.


CO OTRZYMUJESZ W RAMACH UCZESTNICTWA

  1. Udział w szkoleniu „na żywo” z możliwością zadawania pytań.
  2. Dostęp do materiału wideo po zakończeniu szkolenia.
  3. Dodatkowy skrypt w formacie pdf z najważniejszymi informacjami.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Szkolenie prowadzone jest przez współtwórcę oprogramowania LeftHand i wieloletniego praktyka w zakresie księgowości. Masz zatem gwarancję, że przekaże Ci swoją wiedzę w możliwie jak najszerszym zakresie.
  • Nie musisz nigdzie jeździć. Wystarczy, że siądziesz przed komputerem, i wejdziesz na platformę, na której prowadzone jest szkolenie.
  • Musiałeś na chwilę wyjść, odebrać telefon lub cokolwiek innego rozproszyło Twoją uwagę w trakcie szkolenia? To nie problem. Po zakończeniu szkolenia prześlemy Ci całe wideo abyś mógł obejrzeć je jeszcze raz i wrócić do wybranych fragmentów.
  • Stawiamy na praktykę. Każde teoretyczne zagadnienie poparte jest praktycznym zastosowaniem.
  • Najważniejsze jest to czego Ty potrzebujesz. Dlatego przed każdym szkoleniem masz możliwość przesłania własnych zagadnień, które chcesz aby zostały poruszone w trakcie szkolenia.

SZACOWANY CZAS TRWANIA SZKOLENIA

2 godziny


WYKŁADOWCA

Szkolenie poprowadzi Pan Mariusz Gonera, wieloletni praktyk, posiadający wykształcenie oraz doświadczenie z zakresu księgowości -> pełna sylwetka


WYMAGANIA

Połączenie z internetem


CENA SZKOLENIA

300 zł (netto)


Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu lub zadać pytanie wypełnił poniższy formularz: