W oprogramowaniu LeftHand księguje Fundacja Pro-Spin z Poznania.

Fundacja zakupiła dożywotnią licencję do programu LeftHand Pełna Księgowość dla Organizacji Pozarządowych wraz z rocznymi abonamentami na aktualizacje i wsparcie techniczne. Tym samym fundacja otrzymała możliwość wzięcia udziału w szkoleniu z obsługi programu w siedzibie naszej firmy.

Dziękujemy za wybór LeftHand’a!


Fundacja Pro-Spin

Fundacja jest grupą artystyczną działającą w przestrzeni kulturalnej, zajmującą się tworzeniem i promocją nietypowych form sztuki. Działalność poświęcona jest rozwijaniu talentów oraz umożliwianiu tego innym.

Zajmują się tworzeniem występów tańca z ogniem, prowadzeniem warsztatów oraz ogólną oprawą wszelkiego rodzaju imprez, od kameralnych urodzin aż do wielotysięcznych imprez masowych.

W ofercie mają występy fireshow, szczudlarzy, warsztaty z kuglarstwa i żonglerki oraz animacje dla dzieci. Współpracują także ze slackerami i odtwórcami historycznymi. Dzięki temu mogą bez trudu zapełnić sporo miejsca w każdym evencie zarówno w dzień poprzez zajęcia aktywizujące uczestników, jak i wieczorem, pokazując spektakularne pokazy tańca z ogniem.

ngo