Wśród użytkowników oprogramowania księgowego LeftHand jest ACTARII Biuro Rachunowe, Ubezpieczenia, Oszczędności z Rybnika.

Biuro rachunkowe świadczy kompleksową usługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac, a także w ramach zawartej umowy reprezentuje swoich klientów przed urzędami. Działa głównie na terenie Rybnika i okolic, ale świadczy usługi dla firm i osób z całego kraju. Prowadzenie spraw księgowych i kadrowych firm o różnym charakterze działalności gospodarczej (spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek jawnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych, stowarzyszeń i fundacji, osób fizycznych) oraz wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego pozwala im zaoferować usługi dopasowane do potrzeb klientów. Biuro rachunkowe posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje, że ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone przez nich usługi.

Biuro Rachunkowe ACTARII korzysta z programów LeftHand Mała Księgowość oraz LeftHand Kadry i Płace wraz z abonamentami na aktualizacje oraz wsparcie techniczne.

Dziękujemy za wybór naszego oprogramowania! 🙂

biura

Reklamy