Od roku w gronie użytkowników oprogramowania księgowego LeftHand jest firma PPHU Pinezka Iwona Krawczyk z Tomaszowa Mazowieckiego.

IMG_20170226_125919.jpg

Firma zajmuje się handlem artykułami biurowymi, szkolnymi i papierniczymi. W swojej ofercie mają ponad 30 tys. produktów. Specjalizują się w dostarczaniu klientom tuszów i tonerów zamiennych do drukarek. Posiadają także szeroko rozbudowany dział artykułów jednorazowych i opakowań. Tu oferta jest równie bogata i zawiera kilka tysięcy produktów takich jak kubki, sztućce, menuboxy, serwetki, reklamówki, torebki HDPE, folię aluminiową i wiele, wiele innych. Wykonują pieczątki oraz drobne usługi np. kserowanie, laminowanie, bindowanie. Dział poligrafii poleca bardzo dobrą ofertę nadruku na długopisach laserem YAG. Produkują również banery reklamowe, można także zamówić kalendarze z nadrukiem. Produkują puchary, medale i inne trofea sportowe i okolicznościowe. Miłośniczki i miłośnicy decoupage’u także znajdą dla siebie bogatą ofertę.

Do prowadzenia księgowości firma Pinezka wybrała program LeftHand Mała Księgowość wraz z abonamentami na aktualizacje oraz wsparcie techniczne.

Dziękujemy za zaufanie!

mala-ksiegowosc

Reklamy