Do grona użytkowników oprogramowania księgowego LeftHand dla Organizacji Pozarządowych dołączył Uniwersytet Trzeciego Wieku im. Haliny Szwarc z Warszawy.

Inicjatorką Ruchu Uniwersytet Trzeciego Wieku w Polsce była prof. Halina Szwarc. Uniwersytet posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz osób dojrzałych, zna ich potrzeby i dlatego swoją ofertę opracowali tak by każdy znalazł dla siebie interesujące zajęcia. Seminaria prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, odbywają się m.in. w Zamku Królewskim, w Muzeum Narodowym, Muzeum Teatralnym, Muzeum Literatury, Muzeum Historycznym i Muzeum Ziemi. Można też spotkać wielu ciekawych ludzi, zawrzeć nowe przyjaźnie, zrealizować niespełnione pragnienia, a nade wszystko „rozwinąć skrzydła”.

Uniwersytet zakupił pełen pakiet oferowany przez firmę LeftHand tj. dożywotnią licencję do programu LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji wraz z rocznym abonamentem na aktualizacje oraz 12-miesięcznym wsparciem technicznym, otrzymując tym samym możliwość wzięcia udziału w darmowym szkoleniu z obsługi programu w siedzibie firmy LeftHand.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego oprogramowania! 😀

ngo

Reklamy