Do grona użytkowników oprogramowania księgowego firmy LeftHand dołączyło Biuro Rachunkowe MABLU Małgorzata Bluszcz z Warszawy.

Biuro prowadzi działalność w zakresie obsługi rachunkowo-podatkowej, kadrowo – płacowej oraz doradztwa podatkowego. Wykształcenie teoretyczne uzupełnia ponad dwudziestojednoletnia już praktyka (działamy od 1995 roku) i współpraca z podmiotami gospodarczymi prowadzącymi działalność w różnych formach prawnych i o bardzo zróżnicowanym profilu działania (handel, produkcja, usługi i działalność mieszana). Stały nadzór nad działalnością biura sprawuje biegły rewident z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym. Biuro na stałe współpracuje także z adwokatem, notariuszem oraz specjalistą ds. bhp, których usługi w trakcie wielu lat działalności zostały pozytywnie zweryfikowane i – na tej podstawie – mogą być przez biuro rekomendowane. Praca prowadzona jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, na sprawdzonych, licencjonowanych i zgodnych z wymaganiami Ministerstwa Finansów programach komputerowych.

Biuro Rachunkowe MABLU zdecydowało się na zakup kompleksowego pakietu oferowane przez firmę LeftHand dla biur rachunkowych , tj. programów LeftHand Pełna Księgowość oraz LeftHand Mała Firma, wraz z rocznymi abonamentami na aktualizacje oraz wsparcie techniczne, a także oprogramowania kadrowego LeftHand Kadry i Płace z abonamentami na aktualizacje oraz pomoc techniczną ważne do końca roku kalendarzowego.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego oprogramowania! 🙂

biura.png