Z oprogramowania księgowego LeftHand korzysta Biuro Rachunkowe Beata Ślesicka z Szydłowa.

Biuro rachunkowe Beata Ślesicka  świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Oferta biura skierowana jest do firm osób fizycznych, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego, a także stowarzyszeń, fundacji, związków zawodowych, kół gospodyń, klubów sportowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Koncepcja biura polega na dopasowaniu oferowanych usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów. Usługi biura skierowane są do firm (przedsiębiorców), które do prowadzenia spraw rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych preferują wdrożyć system obsługi prowadzony przez zewnętrzną firmę, co zapewni w pełni merytoryczną kompetentność i bieżącą znajomość przepisów pranych.

Współpraca z biurem gwarantuje przedsiębiorcy łatwy dostęp do aktualnych informacji podatkowych i merytoryczną wiedzę, zawsze bieżącą ocenę sytuacji finansowo-księgowej, administrowanie w sposób profesjonalny sprawami związanymi z działem HR (pracownicy), comiesięczne raporty i sprawozdania, a także bardzo istotną płaszczyznę w tym zakresie jaką jest minimalizacja ryzyka i uzyskanie wymiernych korzyści finansowych.

Biuro Rachunkowe Beata Ślesicka zdecydowało się na zakup oprogramowania księgowego do obsługi Stowarzyszeń i Fundacji wraz z  rocznymi abonamentami na aktualizacje oraz wsparcie techniczne.

Dziękujemy za zaufanie!

biura

Reklamy