Do grona użytkowników programu LeftHand Pełna Księgowość dla NGO dołączyło Stowarzyszenie Kobiet Wielskich MALWA z Małej Wsi.

Stowarzyszenie powstało w 2012 roku. Jego członkiniami są wszystkie kobiety, które chciały zaangażować się w inicjatywę, m.in. rolniczki, nauczycielki, przedsiębiorczynie, emerytki, słowem wszyscy chętni mieszkający na terenie gminy Mała Wieś. Łączy je jedno: są kobietami aktywnymi społecznie. Można powiedzieć, że stowarzyszenie jest takim nowoczesnym, na miarę XXI wieku, kołem gospodyń wiejskich. Stowarzyszenie charytatywnie włącza się w akcje organizowane na terenie gminy: co roku przygotowywały stoiska kulinarne z okazji Dni Gminy Mała Wieś, biorąc udział w organizowanym z tej okazji Gminnym Turnieju Kulinarnym, zbierały pieniądze na WOŚP, sprzedając słodkości w wośpowej kawiarence i wiele innych. Integracja tej 34-osobowej grupy miała miejsce również na organizowanych wspólnych wycieczkach, np. do Torunia i Ciechocinka.

Jednak jak każde stowarzyszenie, również i MALWA musi prowadzić księgowość. Zdecydowali, że będą robili to z programem LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego oprogramowania.

ngo

Reklamy