Od niedawna w gronie użytkowników programu LeftHand Pełna Księgowość dla organizacji pozarządowych jest chorzowskie Stowarzyszenie „Teatr Reduta Śląska”.

Stowarzyszenie działa od 1933 roku i jest najstarszym w regionie i jednym z najstarszych w Polsce teatrów amatorskich. Najważniejszym założeniem teatru było krzewienie języka polskiego. Drugim ważnym celem było wychowanie estetyczne środowiska, do którego nie docierał jeszcze teatr zawodowy ze swoimi sztukami. W Reducie Śląskiej aktorami były osoby różnych profesji. Do realizacji swych przedsięwzięć angażowali fachowców: reżyserów, choreografów, scenografów czy muzyków, którzy swoim doświadczeniem, wiedzą, mogli pomóc w realizacji spektakli. (m.in. Danuta Baduszkowa, Zbigniew Zbrojewski, Jerzy Korcz).

13882095_1165805676812462_4048918878601006513_n

Stowarzyszenie zdecydowało się na zakup pełnego pakietu oferowanego przez firmę LeftHand, tj. licencji na program LeftHand Pełna Księgowość, rocznego abonamentu na aktualizacje oraz pomoc techniczną. Tym samym stowarzyszenie otrzymało możliwość bezpłatnego udziału jednej osoby w szkoleniu z obsługi programu.

Dziękujemy za zaufanie i wybór oprogramowania księgowego LeftHand! 🙂

ngo

Reklamy