W ostatnim czasie program księgowy LeftHand zakupiło Europejskie Stowarzyszenie Sztuki Scenicznej „Connect Art” z Okrajnika.

„Connect Art” jest organizacją zajmującą się jest rozwojem i promocją wszelkich form aktywności w dziedzinie kultury, sztuki i turystyki, a także kreowaniem zjawisk artystycznych poprzez organizację cyklicznych warsztatów tematycznych oraz stacjonarnych zajęć edukacyjnych. Ich głównym celem jest budowanie świadomości artystycznej wśród społeczeństwa. Stowarzyszenie posiada szeroko rozbudowaną ofertę edukacyjną, skierowaną do dzieci, młodzieży szkolnej i akademickiej oraz dorosłych. Współpracuje z wieloma uznanymi artystami i wspaniałymi pedagogami czołowych uczelni artystycznych w kraju i za granicą.

12742084_474076542777318_2584956346546277304_n

Do prowadzenia tak szerokiej działalności organizacja potrzebowała dobrego programu księgowego spełniającego wymagania organizacji i dostosowanego do ich potrzeb. Wybrali LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji. Zakupili pełen pakiet, korzystając z obowiązującej promocji, czyli dożywotnią licencję na program, 12-miesięczny abonament na aktualizacje oraz roczną pomoc techniczną, a także otrzymali w bonusie darmowe szkolenie z obsługi programu dla jednej osoby w siedzibie firmy LeftHand w Warszawie.

Dziękujemy za powierzone nam zaufanie! Życzymy dalszej owocnej pracy.

testuj        gfds        kup