W ostatnim czasie do grona użytkowników programu LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji dołączyło Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Częstochowie.

PSOUU KOŁO w Częstochowie działa na rzecz swoich podopiecznych od 1963 roku. Zgodnie ze statutem zajmuje się działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie. Jest organizacją pozarządową, utrzymuje się ze składek, darowizn, dotacji, akcji, zbiórek kwestarskich itp. Prowadzi dla swoich podopiecznych klub środowiskowy (od 2000 roku), organizuje spotkania okolicznościowe, świąteczne, sportowe, turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe, zimowiska, wycieczki, biwaki, festiwale, całorocznie oferujemy zajęcia na basenie. Bierze udział w organizowanych lokalnie imprezach kulturalnych. Prowadzi Dom Dziennego Pobytu dla Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Częstochowie oraz Centrum Rehabilitacji dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

PSOUU KOŁO w Częstochowie zdecydowało się na zakup Pełnego Pakietu, czyli dożywotniej licencji, 12-miesięcznego abonamentu na aktualizacje oraz rocznego wsparcia technicznego, a także skorzystała z oferowanego przez firmę LeftHand szkolenia wyjazdowego. Szkolenie odbyło się 5 grudnia w siedzibie Stowarzyszenia w Częstochowie. Wzięło w nim udział 4 pracowników organizacji.

Wcześniej klientami firmy LeftHand zostały m.in. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mońkach oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie. Poniżej możesz przeczytać referencje stowarzyszenie z Cieszyna.

url.jpg

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wybór oprogramowania LeftHand i życzymy owocnej działalności.

testuj        gfds        kup

Reklamy