Firmy prowadzące działalność sprzedażową, zarówno detaliczną jak i hurtową, poszukują do prowadzenia swojej księgowości dobrego programu sprzedażowo-magazynowego. Jednym z takich programów jest LeftHand Sprzedaż i Magazyn. Wśród jego użytkowników jest m.in. hurtownia cukiernicza F.H.U. „Sweet Box” Juliusz Detko, która prowadzi swoją działalność w Tomaszowie Mazowieckim.

Jeżeli Twoja firma prowadzi działalność handlową i zastanawiasz się jaki program wybrać do prowadzenia księgowości, przeczytaj dlaczego LeftHand Sprzedaż i Magazyn będzie najlepszym wyborem.

sprzedaz_magazyn308px

LeftHand Sprzedaż i Magazyn jest to program sprzedażowy (program do fakturowania) oraz magazynowy. Pozwala na kompleksowe zarządzanie fakturami, rachunkami i paragonami, wieloma rodzajami dokumentów magazynowych (PZ, WZ, MM) i zamówieniami.  Umożliwia importowanie sprzedaży, kosztów, kontrahentów i towarów z innych programów, posiada eksport danych i obsługuje faktury seryjne oraz abonamentowe. Ma zestaw raportów sprzedażowych. Umożliwia wysyłanie do klienta faktur w formie elektronicznej. Obsługuje JPK.

Więcej informacji na temat programu: LeftHand Sprzedaż i Magazyn

testuj        gfds        kup