Oprogramowanie księgowe LeftHand znajduje się w grupie najczęściej wybieranych programów przez biura rachunkowe.

Grono użytkowników poszczególnych programów stale się powiększa. Pod koniec października na zakup zdecydowało się Biuro Podatkowo-Rachunkowe S.C. z Piotrkowa Trybunalskiego.

Biuro powstało z połączenia dwóch biur podatkowych. Zajmuje się podatkami od 1993r., a jako spółka działa od 2001r. Zatrudnia specjalistów w zakresie księgowości, płac, oraz rozliczeń z ZUS. Obsługuje kilkaset podmiotów gospodarczych w zakresie pełnej księgowości; książki przychodów i rozchodów; ryczałtu; płac; rozliczeń z ZUS; sprawozdawczości; rocznego rozliczenia z US oraz doradztwa podatkowego.  Reprezentuje klientów w ZUS-e i Urzędzie Skarbowym.

Swoją działalność księgową zdecydowali się prowadzić przy pomocy programów LeftHand. Zakupili pakiet „Kompleksowe biuro rachunkowe”, w którego skład weszły: licencje na programy LeftHand Pełna Księgowość oraz LeftHand Mała Firma, 24-miesięczny abonament na aktualizacje oraz roczny abonament na pomoc techniczną. Zdecydowali się także na aktywację usługi „integracja z GUS”.

Dziękujemy za zaufanie! 🙂

A wszystkie biura rachunkowe zachęcamy do odwiedzenia witryny firmy LeftHand i zapoznania się z ofertą: www.lefthand.pl

testuj        gfds        kup

Reklamy