Do grona użytkowników oprogramowania LeftHand dołączył Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM, którego główna siedziba mieści się w Płocku, jednak posiada oddziały terenowe w równych miastach.

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM to ogólnopolska sieć multiagencyjnej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych. Swoją działalność rozpoczęli w 2006 roku i od tej pory intensywnie rozwiją się w zakresie oferty oraz obsługi klienta. Specjalizują się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Działają na rzecz ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Firma, z racji, że prowadzi rozbudowana działalność, zdecydowała się na zakup programów LeftHand Pełna Księgowość oraz LeftHand Kadry i Płace. Od momentu przesłania przez nas oferty zakup został sfinalizowany w ciągu 5 dni.

Zobacz także:

-> Pełna Specyfika Programu LeftHand Pełna Księgowość

Decydując się na zakup pełnego pakietu (tj. licencja, abonament na aktualizacje na 12 miesięcy oraz roczny abonament na pomoc techniczną) otrzymujesz udział w szkoleniu z obsługi programu dla jednej osoby, w siedzibie firmy za darmo!

testuj        Bez tytułu        kup

Reklamy