Kupując program LeftHand dla Biur Rachunkowych możesz zdecydować się na licencję pozwalającą pracować na dowolnej liczbie stanowisk oraz obsługiwać nieograniczoną liczbę firm, aktualizację na 12 miesięcy oraz roczną pomoc techniczną.

Licencja – dożywotnia możliwość używania konkretnej zakupionej wersji programu; możliwość pobrania wersji elektronicznej zarówno na Windows i Linux; możliwość instalacji programu na nieograniczonej ilości stanowisk w biurze rachunkowym.
Abonament na aktualizację – usługa pozwalająca na pobieranie przez 12 miesięcy aktualnych, dostosowywanych do zmian prawnych i rozwijanych wersji programu. Ceny cennikowe przysługują wyłącznie jednostkom, które wykupiły wcześniej licencję na program i zachowują ciągłość abonamentową. W przypadku niezachowania ciągłości abonamentowej koszt abonamentu na aktualizację wynosi 100% cennikowej wartości licencji na program.
Pomoc techniczna – usługa pozwalającej przez 12 miesięcy na kontakt z naszym działem pomocy technicznej. Wymagana jest aktualna lub jedna wstecz wersja programu. Ceny cennikowe przysługują wyłącznie jednostkom, które wykupiły wcześniej licencję na program i zachowują ciągłość abonamentową. W przypadku niezachowania ciągłości abonamentowej koszt abonamentu na pomoc techniczną wynosi 100% cennikowej wartości licencji na program.

Sprawdź cennik na naszej stronie internetowej lub zadzwoń i ustal indywidualne warunki zakupu.

testuj        Bez tytułu        kup

Reklamy