Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. – Tak brzmi motto Fundacji Lida, która w ostatnim czasie dołączyła do grona użytkowników LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji.

Fundacja ma swoją siedzibę w Koninie. Jej celem jest przyczynianie się do rozwoju społecznego, ekonomicznego oraz gospodarczego w wymiarze lokalnym i regionalnym. Edukuje z funduszy europejskich, marketingu terytorialnego, przedsiębiorczości, a także współpracy z organizacjami pozarządowymi, czy mieszkańcami. Posiada doświadczenie w organizacji konferencji, seminariów, szkoleń, warsztatów, opracowywaniu dokumentów strategicznych, współpracy z mediami, prowadzeniu kampanii informacyjno-promocyjnych, a także przygotowywaniu wydarzeń kulturalnych.

Prezes Fundacji, Pani Ewelina Rapeła tak komentuje wybór programu LeftHand:

Decyzja dotycząca wyboru programu LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji to efekt dwóch kwestii. Po pierwsze elastyczność jeśli chodzi o koszty i sposób zakupu licencji – dla organizacji takiej jak my, zaczynającej działalność, z niewielkim obrotem i bez pracowników jest to niezwykle istotne. Po drugie zbierałam opinie o programach księgowych w innych organizacjach. I kilka z nich, z którymi współpracuję bardzo pozytywnie Państwa oceniło.Teraz „uczę się” pracy z programem, co dla osoby nie mającej na co dzień do czynienia z programami księgowymi jest nie lada wyzwaniem :)”

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy bezproblemowego korzystania z programu 🙂

testuj        Bez tytułu        kup