W piątek, 29 lipca w siedzibie firmy LeftHand odbyło się szkolenie z zakresu obsługi programu LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji. Aby dowiedzieć się więcej na temat programu na szkolenie przybyli przedstawiciele pięciu organizacji: Pani Agnieszka ze Stowarzyszenia Przyjaciół Piątki, Pani Ewa z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Korona Wilanów”, Pani Aleksandra z Fundacji Kraina Inspiracji, Pani Elżbieta z Ludowego Klubu Sportowego Polonia Jaszowice oraz Pan  Jacek z Fundacji Akademia CSG. Szkolenie poprowadził prezes – Pan Mariusz Gonera.

Uczestnicy w miłej atmosferze i przy filiżance herbaty mogli dowiedzieć się m.in. jak płynnie i pewnie posługiwać się programami księgowymi, jak krok po kroku zacząć pracę z programem, na co należy zwrócić uwagę, jakich błędów unikać oraz jak zoptymalizować pracę z wykorzystywaniem programu, tak by możliwe było zaoszczędzenie jak największej ilości czasu. Po zakończeniu wykładu i praktycznej prezentacji prowadzący odpowiedział na pytania uczestników.

Na zakończenie uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty ukończenia kursu obsługi programów księgowych LeftHand.

Też chciałbyś wziąć udział?

Firma LEFTHAND prowadzi kompleksową ofertę szkoleniową z zakresu obsługi programów:

  • LeftHand Mała Księgowość
  • LeftHand Mała Firma
  • LeftHand Sprzedaż i Magazyn
  • LeftHand Pełna Księgowość

Szkolenia są prowadzone indywidualnie oraz grupowo. Przy większej ilości osób w grupie, koszt szkolenia jest niższy. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta.

Przy zakupie pełnego pakietu programu LeftHand Pełna Księgowość (przez pakiet rozumiana jest licencja na program + abonament na aktualizacje + abonament na pomoc techniczną)  w ofercie dla firm, biur rachunkowych i stowarzyszeń, to szkolenie z obsługi programu w siedzibie firmy, w Warszawie, dla jednego pracownika jest za darmo !

Więcej informacji na stronie firmy: www.lefthand.pl

testuj        Bez tytułu        kup

Reklamy